Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

StalisNiewielka, ale pełna turystów miejscowość Stalis na Krecie to dobre miejsce dla odpoczynku i plażowania, jak i jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy - tutaj znajdziecie namiary na nasz apartament w serwisie airbnb, położony w spokojnym i cichym miejscu nad miejscowością - polecamy!!!

Stalis

Na Krecie zatrzymaliśmy się w Stalis - około 20 minut jazdy od lotniska w Heraklionie. To mała, ale popularna wśród turystów miejscowość Za pośrednictwem serwisu Airbnb wynajęliśmy wygodne i świetnie wyposażone mieszkanie położone na wzgórzach nad miejscowością - nasi gospodarze mieszkali tuż obok i we wszystkim służyli pomocą.

TUTAJ ZNAJDZIESZ APARTAMENT 'STALIWOOD HILL APARTMENT' W SERWISIE AIRBNB

Do położonej poniżej plaży i centrum miejscowości z knajpkami i sklepikami w wąskich uliczkach mieliśmy 2 minuty samochodem i nie było problemu z jego zaparkowaniem. Gdy nie zwiedzaliśmy wyspy wypoczywaliśmy tam na plażowych leżakach, a wieczorkiem spędzaliśmy czas w lokalnych knajpkach. W naszym apartamencie mimo, że tak blisko miejscowości czuliśmy się zupełnie jak na greckiej wsi :) Naprawdę polecamy!

POLECANE ARTYKUŁY:

kreta

Psiloritis

Kreta

Wąwóz Samaria