Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Cypr - Pafos

Spędzenie kilku dni deszczowego listopada na Cyprze to szybki powrót do lata - słońce, morze jeszcze ciepłe, sporo do zobaczenia i bez tłoku :) Tym razem polecieliśmy do Pafos, a na wycieczki wybraliśmy się również na półwysep Akamas. Polecamy - tylko 3 godziny lotu!


Więcej...

Sardynia

Abu Zabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich i ich drugie (po Dubaju) co do wielkości miasto. Niegdyś królestwo piratów w Zatoce Perskiej, a obecnie najbogatszy region ZEA - manifest bogactwa i fantazji w architekturze. Zobaczyć tam można takie perełki jak jeden z największych na świecie meczet szejka Zajida, czy pałac prezydencki Qaṣr Al Waṭan, to właśnie tu znajduje się także najbardziej luksusowy hotel na świecie – Emirates Palace...

Więcej...

Sardynia

Urlop na Sardynii :) Upały nie były takie straszne, ceny nie takie wysokie, morze ciepłe tak w sam raz i udało się zobaczyć wszystko co planowaliśmy i jeszcze więcej (choć całe mnóstwo zostalo jescze do zobaczenia). Jednym słowem świetne miejsce na udane wakacje! 


Więcej...

Cypr

Spędzenie Wielkanocy na Cyprze okazało się świetnym pomysłem - pogoda jak ciepłe, polskie lato, zero tłumów i sporo atrakcji do zobaczenia! Polecialiśmy do Larnaki, ale na wycieczki zapuszczaliśmy się dalej do Limassol, a nawet w góry Troodos - polecamy!


Więcej...

Saloniki

I kolejny raz padło na Grecję - tym razem półwysep Chalcydycki! Zaczęliśmy od lotu z Modlina do Salonik, skąd ruszyliśmy na Kassandrę - pierwszy, najbardzien wysunięty na zachód z "palców" Chalkidiki. Zatrzymaliśmy się małej, urokliwej miejscowości Siviri z dużą płytką plażą i nadmorskimi tawernami.

Więcej...