Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Rejs na wyspę Île aux Benitiers

Film z rejsu z położonego na zachodnim wybrzeżu Flic en Flac - szybką łodzią motorową płynęliśmy na południe wzdłuż zachodniego brzegu wyspy w poszukiwaniu stad delfinów. Z łodzi udało nam się jeszcze zobaczyć dwa wieloryby :) Kolejnym przystankiem była koralowa skała Crystal Rock, a na koniec lunch i leniuchowanie na wyspie Île aux Benitiers :)

Więcej...

W górach Hindukusz

Pakistan to kraj wielkiej przygody, a góry Hindukusz to potężny i majestatyczny łańcuch górski - otwarte przestrzenie, cisza, górskie krajobrazy i piękno przyrody! Zapraszamy na krótki film z Hindukuszu :)


Więcej...

Meksyk

Migawki z naszej wyprawy do Meksyku z Adventure Tess :)

 

 

Więcej...

Yumi - rekin kaszubski ;)

Wspomienie lata - nasz mopsik w akcji w jednym z kaszubskich jezior. To była pierwsza lekcja pływania - prawda, że żarłacz... ;)

 

 

Więcej...

Peyia - klif i wrak Endro III

Wzdłuż zatoki w Peyia utworzyło się wysokie skaliste wybrzeże, które w niektórych miejscach ma nawet 20m wysokości. Powstały tam piękne formacje skalne - małe i duże jaskinie, loże kamienne, a także małe porozrzucane wysepki. Zaś około 1,5km na wschód od morskiego klifu znajduje się wrak statku Endro III - w rejsie z Limassol na Rodos 8 grudnia 2011 r. podczas sztormowej pogody po awarii silnika osiadł na mieliźnie w pobliżu zatoki Coral Bay.

Więcej...