Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Wystawa - Za wolność waszą i nasząW muzyczną podróż "W Piątą stronę Świata" w grudniowy wieczór w Gdańskim Archipelagu Kultury PLAMA zabrał nas Michał Łangowski. Były zapomniane piosenki "Ze Starej Szuflady", zespołu "Cisza jak ta" i duetu M&M...


Michał Łangowski - koncert w GAK Plama

Tak Michał pisał o tym koncercie: " 'W Piątą Stronę Świata'  to muzyczna podróż, w świat gitary i pióra, który mam przyjemność współtworzyć od niemal dwudziestu lat. Zespół „Cisza Jak Ta", Projekty – „Ze Starej Szuflady” oraz „Pomiędzy Ciszą a ciszą”, wreszcie - duet „M&M”, wyznaczały jak dotąd kierunki mojej ścieżki artystycznej, która zaowocowała dwunastoma płytami zespołowymi, dwiema w duecie z nieodżałowanym Przyjacielem - Martinem Kacem, oraz pięcioma płytami solowymi. Obecnie wyruszam w piątą stronę świata, z bukietem pachnących lasem piosenek, i garścią życiowych anegdot, z liczącej już dobrze ponad tysiąc koncertów trasy. Te koncerty, to ciepły zakątek, pełen poetyckiego słowa, humoru, ballady, oraz Bellonowskiego współbytowania która nadaje tym muzycznym spotkaniom aury wyjątkowości.
Spotkajmy się, pośpiewajmy razem, nazbierajmy jak najwięcej serdeczności do garnuszka wzruszeń. Wszystkim nam przydadzą się na długie jesienne i zimowe wieczory... "

Było warto się wybrać :) Pojawiła się także 'Ballada o wilku', ale teraz w solowym wykonaniu Michała Łangowskiego - połowy duetu M&M...

Michał Łangowski - koncert w GAK Plama

Do posłuchania 'Ballada o Wilku' zarejstrowana 26.11.2021 w Schronisku Dobrych Myśli w Jamnej - jeszcze w duecie z Martinem Kacem: