Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Rezerwat Mewia ŁachaSpływ 'Pięć Rzek' to świetny pomysł nawet dla początkujących kajakarzy - rozpoczęliśmy go w miejscowości Korne (nieopodal naszej Szkodnikówki), a zakończyliśmy na Wdzie za Loryńcem - chociaż bardziej ambitni mogą popłynąć aż do Wdzydz Kiszewskich ;)


Więcej...

Rezerwat Mewia ŁachaZapraszamy na dwa szlaki fortyfikacji Wału Pomorskiego w okolicach Białego Boru oraz Pomorską Górę Piasku - sztuczne wzniesienie górujące 65m nad lasem...

 

Więcej...

Rezerwat Mewia ŁachaGrudniowy śnieg zachęcił nas do wybrania się na narty do rezerwatu Mewia Łacha. Jego skrzydlatych mieszkańców w sezonie zimowym tam nie było, śniegu w przeciwieństwie do Kaszub było niewiele, ale i tak było fajnie i było widać foczki :)

 

Więcej...

PrzywidzW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zaliczyliśmy małe kółeczko na nartach wokół jeziora Przywidz - trochę ruchu zamiast kolejnego kawałka serniczka 😉 Kaszubskie trasy nordic walking świetnie zimą nadają się na narty!

 

Więcej...

Bytów - most nad BorująZapraszamy na zwiedzanie Bytowa - od historii krzyżackiego zamku i rynku, przez cerkiew Św. Jerzego na wzgórzu w dawnym kościele ewangelickim z pobliskim parkiem i lapidarium, gdzie niegdyś był cmentarz, po most kolejowy nad rzeką Borują, który wybudowali włoscy inżynierowie... Polecamy wycieczkę po Bytowie z przewodnikiem z Informacją Turystyczną na rynku w Bytowie!

Więcej...

Na szczycie Turbacza

Trzydniowy wypad w Beskid Śląski z wejściem na najwyższy szczyt tego pasma. Tym razem rozpoczęliśmy w Węgierskiej Górce skąd weszliśmy na szczyt Baraniej Góry, by później przez Skrzyczne, Szczyrk, Klimczok i Szyndzielnię zakończyć przygodę w Bielsku Białej :)


Więcej...