Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

Most Miłości

Ayia Napa i okolice to na pewno must see na Cyprze i to nie tylko dlatego, że to najbardziej imprezowe miejsce na wyspie Afrodyty. Jest tam co zobaczyć zarówno w mieście jak i na pobliskim, skalnym  półwsypie Cape Greco - zapraszamy!

 

Więcej...

Gjirokastra

Rzędy kamiennych domów na górskim zboczu, a wszystkie ze srebrzyście lśniącymi dachami z szarego łupka. Między nimi wąskie, wybrukowane uliczki. A nad tym wszystkim na szczycie wzgórza góruje majestatyczna kamienna twierdza. To podobno najpiękniejsze miasto w Albanii – Gjirokastra...

Więcej...

La Maddalena

Kilkadziesiąt wysepek z rajskimi plażami i turkusową wodą rozrzuconych miedzy Sardynią, a Korsyką - to właśnie archipelag La Maddalena. To miejsce nie bez powodu jest nazywane 'rajem na ziemi' lub 'europejskimi Karaibami' - sami zobaczcie :)


Więcej...

Meksyk - przygoda na Jukatanie

Naszą meksykańską przygodę zaczeliśmy na Jukatanie lądując w Cancun. Potem było plażowanie w Playa del Carmen, nurkowanie z żółwiami w Akumal, rowery w Tulum, cenoty, które w wierzeniach Majów były łącznikiem z kraina umarłych i prekolumbijskie maisto Majów Chichen Itza oraz niesamowity cmentarz w Pomuch...

Więcej...

W Dubaju

Dubaj to jeden z siedmiu emiratów będących częścią państwa Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zapraszamy na wycieczkę do najwyższego na świecie budynku Burj Chalifa, nad Zatokę Dubajską i na taras widokowy Dubai Frame :)


Więcej...