Polish English Persian Russian Spanish Turkish

O nas

o nas01
To my - Marzena i Adam, jesteśmy podróżującą rodzinką i głównie to, ale nie tylko znajdziecie na naszej stronie. Na ile pozwala praca, szkoła i wszystko inne co zapewne także dobrze znacie ;) staramy się podróżować razem. Czasami też łączymy rodziny w podróżniczej przygodzie! Przez prawie 20 lat istnienia tej strony,  odwiedziliśmy 40 krajów. Na codzień pracujemy, chodzimy do szkoły -  czyli ot normalnie - ale wciąż planujemy, planujemy :) Znajdziecie tutaj relacje z naszych dalekich i bliskich wyjazdów - co warto zobaczyć i jak podróżować i nie zbankrutować - ZAPRASZAMY!!!  więcej>>>

Facebook - polub nas!

facebook joomla likes module

Znajdź skrytkę!

Polecamy

przygodaPokoje gościnne Pienińska Przygoda to idealne i przyjazne dla turystów miejsce - codziennie można podziwiać wspaniały widok Trzech Koron.

 

 

POKOJE GOŚCINNE PIENIŃSKA PRZYGODA

Pokoje gościnne Pienińska Przygoda to idealne dla turystów miejsce ze wspaniałymi gospodarzami :) Położone u stóp Trzech Koron i i nieopodal brzegu Dunajca. Można tutaj korzystać ze wszystkich pienińskich atrakcji - my z zimowych atrakcji wybraliśmy narty biegowe na Pienińskiej Drodze i górską wycieczkę na Trzy Korony :) - relację z naszego pobytu znajdziecie TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie w poniższym linku:
Pokoje Gościnne PIENIŃSKA PRZYGODA

POLECANE ARTYKUŁY:

pieniny