Facebook - polub nas!

Znajdź skrytkę!

Polecamy

Filmy

zima1I miejsce w konkursie fotograficznym "Gdy w górach zagości zima" - zwycięska fotografia została wykonana na grani Triglavu :)

 

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY - "GDY W GÓRACH ZAGOŚCI ZIMA..."

Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznych "Gdy w górach zagości zima..." - zwycięskia fotografia to widok na Mały Triglav w Słowenii z nieco przewrotnym tytułem "Gdy w górach zaskoczy zima..." gdyż zimowa pogoda właśnie mocno nas na Triglavie zaskoczyła :) 

zima a

Słowo od Jury:

Kolejne karty spadają z kalendarza, za nami już marzec, wraz z którym dobiegł końca nasz trwający od trzech miesięcy konkurs fotograficzny „Gdy w górach zagości zima...”. W związku z tym pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za udział, za zgłoszenie Swoich fotografii, za dzielnie się pięknem gór tą wyjątkową porą roku, jaką jest zima. To dzięki Wam konkurs był tak barwny, ukazując tyle zróżnicowanych oblicz zimy w górach niemal całego świata.

Wyniki... zawsze trudno jest wybrać te zdjęcia które najlepiej reprezentują temat danego konkursu, zawsze czuję niedosyt, mając ochotę nagrodzić jak najszersze grono uczestników, choć oczywiście nie jest to możliwe. Tym razem zadanie to było wyjątkowo trudne, gdyż do konkursu napłynęła duża pula zdjęć o bardzo dobrym poziomie warsztatu, do tego zdjęć niezwykle ciekawych i wspaniale przekazujących temat konkursu, toteż wybranie z tak mocnej reprezentacji tych kilku, które będą nagrodzone nie było łatwe... po długich debatach, udało się wyłonić wszystkie przewidziane regulaminem miejsca, to jest: I, II, III, oraz wyróżnienia I, II, III, jak i też zdecydowałem się przyznać dwa specjalne wyróżnienia, lista laureatów poniżej.

Serdecznie dziękuje raz jeszcze wszystkim uczestnikom, pamiętajcie że każdy z Was jest zwycięzcą, powracając w góry, czerpiąc z ich siły i zarażając ich pięknem innych.

Zapraszam również do odwiedzenia „Galerii pokonkursowej” gdzie możecie zapoznać się z nagrodzonymi zdjęciami, oraz przeczytać artykuł podsumowujący konkurs.

nagrody główne:
MIEJSCE I - Adam Kutny / za zdjęcie: „Gdy w górach zaskoczy zima...”
MIEJSCE II - dyskwalifikacja za niezgodność z regulaminem konkursu
MIEJSCE III - Jarosław Durbas / za zdjęcie: „Manaslu 8156m.n.p.m”

wyróżnienia:
WYRÓŻNIENIE I - Meg / za zdjęcie: „Zima rzeźbiarka”
WYRÓŻNIENIE II - AngelHeart / za zdjęcie: „Gwiezdny pył”
WYRÓŻNIENIE III - Michał Kasperczyk / za zdjęcie: „O świcie”

wyróżnienia specjalne / dodatkowe:
WYRÓŻNIENIE SPECJALNLE – dla najmłodszego laureata konkursu, za przekaz zawarty w zdjęciu, dobór tematu, oraz technikę wykonania - Michał / za zdjęcie: „W drodze”
WYRÓŻNIENIE SPECJALNLE – dla najlepszego zdjęcia wykonanego za pomocą telefonu komórkowego: Marcelina Biernat / za zdjęcie: „Palec Boży” / Samsung Galaxy S4 (GT-I9515)

nagroda publiczności:
NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Radosław Szymanowski / za zdjęcie: „Zwariowane Zakopane” / ILOŚĆ OTRZYMANYCH GŁOSÓW: 715

 W imieniu własnym i całego Jury serdecznie gratuluję Zwycięzcom – Sebastian Nikiel

Więcej informacji na stronie organizatora:

http://s-nikiel-mojegory.pl/konkursy/konkursy/konkurs06/galeria/strona01/konkursfoto6galeria01.index.html#.VR1ewvysV8H


Nagrodzone zdjęcie:
triglav